Zegary ceramiczne

Każdy z nas ma w swoim domu zegar. Do salonu, kuchni, czy jadalni często wybieramy zegary wiszące, które pięknie zdobią pomieszczenie i współgrają z jego stylistyką. W sypialni mamy zazwyczaj niewielkie zegary stojące tuż obok naszego łóżka, aby dobrze widzieć godzinę i korzystać z funkcji budzika. Miłośnicy współczesnej techniki i designu wybiorą zegar cyfrowy. Natomiast dla ceniących tradycyjne rozwiązania zegar klasyczny będzie odpowiedzią na ich potrzeby. Rodzajów zegarów jest naprawdę wiele, jednak mało kto wie, bądź słyszał, o istnieniu zegarów ceramicznych. Produkty te są ręcznie wykonywane i malowane. To sprawia, że stają się bez wątpienia unikalne i wyjątkowe. Jeśli dobierzemy odpowiedni wzór i kolor ceramiki, taki zegar może stanowić niesamowitą ozdobę pomieszczenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

ZEGAR SŁONECZNIK

350,00  Brutto

Zegar, który wniesie atmosferę lata i rozświetli Twoje wnętrze.

Tarcza zegara wykonana w technice mozaiki ceramicznej. Średnica 30 cm. Mechanizm zegara bezgłośny.

ZEGAR ŻÓŁTY KWIAT

350,00  Brutto

Produkt na zamówienie. Termin realizacji do 14 dni.

Zegar o średnicy 30 cm. Idealny pomysł na prezent z okazji ślubu, przeprowadzki, jubileuszu.

ZEGAR NADMORSKI KRAJOBRAZ

350,00  Brutto

Produkt na zamówienie. Termin realizacji do 14 dni.

Zegar wykonany w technice mozaiki z motywem nadmorskiego widoku. Pięknie będzie ozdobi ścianę salonu, kuchni, holu, czy gabinetu. Średnica 30 cm

ZEGAR PAWIE PIÓRO

289,00  Brutto

Ręcznie wykonana tarcza zegara w pracochłonnej technice mozaiki z płytek ceramicznych na podstawie ze sklejki o średnicy: 30 cm. Motyw inspirowany jest pawim piórem.

ZEGAR PAW

289,00  Brutto

Ręcznie wykonana tarcza zegara w pracochłonnej technice mozaiki z płytek ceramicznych . Motyw jest graficzną interpretacją tego niezwykle dekoracyjnego  ptaka.

ZEGAR ROJNIK

289,00  Brutto

Ręcznie wykonana tarcza zegara w pracochłonnej technice mozaiki z płytek ceramicznych na podstawie ze sklejki o średnicy: 30cm.