Otoczenie ma ogromny wpływ na życie każdego z nas. Dla jednych istotne są estetyczne przedmioty, o konkretnych kształtach i kolorach, z kolei inni poszukują ukojenia i schronienia we wnętrzu z ulubionymi bibelotami opowiadającymi rodzinne historie. 

 

Projektowanie wnętrz w Poznaniu daje mi poczucie kreowania, inspirowania i motywowania wyjątkowymi aranżacjami. Budowanie przestrzeni od podstaw wraz z klientami, w której będą funkcjonować każdego dnia i przeżywać swoje szczęśliwe chwile, sprawia, że każde kolejny projekt jest unikalnym doświadczeniem na mojej ścieżce zawodowej. 

Wykonywane przeze mnie rękodzieło doskonale wpasowuje się w ideę poszukiwania „work-life balance”. Wyjątkowe i oryginalne ozdoby sprawiają, że aranżacja wnętrz w Poznaniu zyskuje indywidualnego charakteru. W ramach usług współpracuję z klientami, kreując przestrzeń funkcjonalną, estetyczną i indywidualną. Poszukuję przedmiotów, które w sposób prosty i nietuzinkowy sprawią, że domownicy i użytkownicy poczują się we wnętrzu przyjemnie. Jako projektant wnętrz w Poznaniu podejmuję się współpracy z osobami ceniącymi funkcjonalność oraz zafascynowanymi konkretnym stylem aranżacyjnym. Przygotowując projekt, opieram się na potrzebach klientów, jestem otwarta na przekazywanie sugestii poprzez inspiracje kolorystyczne i nietuzinkowe detale, będące kwintesencją danych miejsc.

Projektant wnętrz w Poznaniu – efektowna aranżacja przestrzeni

Gustownie urządzona przestrzeń to jedno z wielu marzeń osób, które urządzają własne mieszkanie lub dom. Aby mieć pewność, że każde miejsce będzie odpowiednio zagospodarowane, a całość prezentowała się elegancko i spójnie, warto skorzystać ze wsparcia projektanta wnętrz z Poznania. Dzięki tego rodzaju pomocy możecie mieć pewność, że aranżacja wnętrz w Poznaniu będzie dopracowana w detalach, bo to właśnie one często dają wyjątkowego charakteru przestrzeni. Warto skorzystać z pomocy osób doświadczonych w zakresie projektowania wnętrz, które z pewnością wysłuchają oczekiwań, doradzą najlepsze rozwiązania i stworzą wnętrze, w którym każdy domownik będzie czuł się komfortowo i swobodnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz!

Projekt szyty na miarę – aranżacja wnętrz Poznań

Każda koncepcja realizowana przez Soft Home jest unikatowa. Poszukuję najlepszych, czasami niestandardowych rozwiązań. W pracy stawiam na kreatywność. Każdy projekt jest szyty na miarę i dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta. Staram się je poznać i zrozumieć, aby jak najlepiej na nie odpowiedzieć.

 

Projekt dostosowuję do założonego budżetu. Na etapie projektowania dobieram produkty z różnych półek cenowych i pozostawiam ostateczny wybór klientowi, czuwając nad zachowaniem spójności projektu. Do zleceń podchodzę ekonomicznie i nie narzucam wyboru jednej konkretnej marki czy wykonawcy.

 

Jak wygląda przebieg projektowania wnętrz w Poznaniu

Zwykle nasza praca zaczyna się od inwentaryzacji, czyli wizyty na budowie w celu dokonania niezbędnych pomiarów. Po wstępnych rozmowach i pomiarach kolejnym krokiem jest otrzymanie od nas kilku propozycji układu funkcjonalnego, to znaczy rozkładu pomieszczeń, wraz z meblami i sanitariami. Następuje ostateczny wybór układu według własnych preferencji, a na jego podstawie jest tworzona wizualizacja z umieszczeniem wybranych elementów i kolorów. Końcowym etapem jest przygotowanie rysunków technicznych wraz z niezbędnymi wytycznymi dla wykonawców. Dodatkowo projektant wnętrz w Poznaniu przygotowuje listę materiałów, które należy kupić, tak aby projekt mógł być w pełni zrealizowany.

Zobacz również: zegary ceramiczne, dekoracje ceramiczne, architektura wnętrz.