Firma Soft Home Jadwiga Kaczmarek specjalizuje się w architekturze wnętrz w Poznaniu i okolicach. Moje wieloletnie doświadczenie poparte ogromną pasją oraz zamiłowaniem do projektowania funkcjonalnych wnętrz domów i mieszkań zaowocowało nie tylko zadowoleniem Klientów, ale również bogatym portfolio z dotychczasowymi realizacjami. W swojej pracy wyznaję zasadę, że wnętrze powinno być zarówno przestronne, użytkowe, jak i dawać poczucie estetyki, koić zmysły oraz sprzyjać wypoczynkowi. Z tego względu dokładam wszelkich starań, aby zaprojektować wnętrza jak najbardziej zgodne z wizją Klienta, z którym pozostaję cały czas w kontakcie podczas konsultacji projektów.

Architekt wnętrz w Poznaniu – oferta

Poszukując architekta wnętrz w Poznaniu i okolicach, warto zapoznać się z ofertą firmy Soft Home Jadwiga Kaczmarek. Zajmuję się wykonywaniem projektów wnętrz mieszkań i domów na wszystkich etapach realizacji: od konsultacji, projektowania i wizualizacji, aż po dobór artykułów wykończeniowych, dekoracyjnych, w tym elementów DIY z ceramiki wykonywanych w formie dekoracji ściennych, stołowych i wolnostojących. Z przyjemnością dobiorę też szereg użytkowych przedmiotów w eleganckiej odsłonie, jak tace, talerze, miseczki, lustra czy zegary. W swoich projektach zawsze staram się łączyć funkcjonalność z pasją i sztuką, chcąc tchnąć we wnętrza unikalne piękno, odbijając w nich potrzeby oraz marzenia przyszłych domowników. Służę również doradztwem w wyborze wyposażenia wnętrz, aby spełniały one wszystkie oczekiwania Klientów. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty usług projektowania wnętrz i zachęcam do odwiedzenia sklepu z rękodziełem ceramicznym.

Skorzystaj z pomocy specjalisty — architektura wnętrz Poznań

Planowanie tego, w jaki sposób urządzić wnętrza swojego domu czy biura, może być niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Pracuję zarówno z Klientami, którzy mają już swój wstępny pomysł na styl i design wnętrz, jak i z tymi, którzy nie do końca mogą zdecydować się na jeden wskazany kierunek urządzania. Służę pomocą, wskazówkami i doradztwem. Dopasowuję swoją ofertę zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem odbiorców, którzy decydują się skorzystać z usług architekta wnętrz. Poznań oraz jego okolice to teren znajdujący się w szczególnym okręgu moich działań, ale podejmuję się również współpracy w obrębie innych miast i miejscowości w całej Polsce. Zajmuję się aranżacją wnętrz prywatnych, jak i służbowych. 

Postaw na wiedzę i doświadczenie architekta

Korzystając z usług związanych z architekturą wnętrz w Poznaniu, stawiaj na sprawdzonych i doświadczonych ekspertów. Wieloletnia praca z różnymi odbiorcami oraz zróżnicowanymi wnętrzami sprawia, że na swoim koncie mam wiele wyjątkowych realizacji. Znam najnowsze trendy i wiem, które rozwiązania będą nie tylko stylowe, ale i funkcjonalne. Plan działania opieram o dane zlecenie, wskazane wnętrze oraz budynek. Łączę wiedzę związaną z projektowaniem z własnymi pomysłami i nowymi technologiami. Aranżuję przestrzenie w sposób kompleksowy, od ogółu, do szczegółu, zwracając uwagę na istotne detale po to, aby dana przestrzeń nie tylko odpowiadała Twoim potrzebom, ale również pasowała do Twojej osobowości.

Zobacz nasze projekty wnętrz oraz dekoracje ceramiczne.